052-6457718
054-4995498

דברים בשם אומרם

לנטע – דברים בסיום הקורס

הקורס הזה וההנחיה שלך בקורס הזה היו בשביל רובנו תזכורת טובה לאיכויות שלנו והזדמנות להשתחרר מדברים שונים ולהוציא לפועל כוחות וכישרונות.

לרגע לא ויתרת לנו, דרשץ מאתנו יותר כי האמנת שאנחנו יכולים, הערת שאנחנו לא ממצים את הפוטנציאל כשהרגשת שאנחנו מוותרים לעצמנו, הזכרת לנו לא פעם את הזכות שהיא חובה לא להצטמק אלא להוציא החוצה את הברק והכישרון של כל אחד מאיתנו ושלנו כקבוצה.

הדוגמה האישית שלך של מצוינות, הדהימה אותנו תמיד, עייפה לא מעט וללא ספק חייבה אותנו לעשות וליצור והובילה אותנו להצלחות גדולות.

נטע, קיבלנו המון בקורס הזה ואין לנו ספק שחלק נכבד מזה קשור בזה שאת היית הקורס. קבלנו המון בזכות מה שאת הבאת לקורס הזה מכל הלב והנשמה, בזכות הברק שלך שהאיר, שלעיתים אפשר לצחוק ולעיתים חייב אותנו ליותר.

I would like to introduce you to Rami Nissan. Rami has been working with us in Lucid during the last few months. Rami was a key factor in creating a functional management team in Lucid. His excellent interpersonal skills, along with a vast experience in engineering groups, helps Rami to bring results in a very short time. Rami is today the major partnering and coaching function who any manager can approach for advice. He led several processes in our company (reorganizations, restructuring, focal reviews), always in a nice and cooperative environment.

Rami provides a lot of help to me in working with my reporting managers as well as with my peers. He can work with executive staff level as well as with junior managers. Rami can bring a lot of value to any management team, in a short period and with tangible results. Rami worked also in international companies with presence in Israel, so he's acquainted to work within different cultures.

I would recommend you to meet Rami, to know his capabilities and check if there is a place for cooperation.

נטע רון בנארי ליוותה אותי במשך שמונה השנים האחרונות כיועצת ארגונית, במסגרת עבודתי כמנהל מחוז צפון של רשות חסות הנוער  – משרד הרווחה. חסות הנוער הינו גוף שאחראי על הפעלת פנימיות לנערים ונערות בסיכון גבוה.

הליווי כלל ליווי אישי ומערכתי וליווי חלק מהמנהלים במחוז. בעזרתה של נטע פיתחנו מודל אבחוני ייחודי דרכו ניתן למדוד ולהעריך את העבודה החינוכית והטיפולית בפנימייה. המודל נקרא "מודל המצוינות". כלי עבודה זה הפך לכלי בשרות כולו.

לנטע יכולות גבוהות של המשגה ופיתוח מודלים יישומיים. על ידי הקשבה והתבוננות מעמיקה מצליחה נטע להבין את נבכי הארגון ואת מיקומו של הנועץ בתוכו ובהתאם בונה תוכנית ליווי אפקטיבית.

אני אישית נתרמתי רבות מהליווי המקצועי, בעזרתה ביססתי את מקומי הניהולי והרחבתי את יכולותיי המקצועיות. בדרכה הייחודית שכללה הקשבה, אמפטיה ודיוק מקצועי איפשרה לי נטע להביא לידי ביטוי את יכולותיי המקצועיות. כך גם פעלה עם המנהלים בארגון.

אני ממליץ בכל פה על נטע לכל תפקיד ייעוצי – ארגוני.

נהניתי לעבוד עם רמי כמנהלו, שותף לדרך וכחבר.

רמי מקצוען היודע לשלב את ניסיונו העשיר עם הבנה עמוקה ואינטואיציה מפותחת בכל הקשור בפתוח ארגוני וחונכות אישית בכל הרמות.

יכולתו המיוחדת באה לידי ביטוי על פני שנים רבות של עשייה והתפתחות החברה הצעירה (סטארט-אפ) ועד לשלב "בגרות".

נטע רון בנארי מלווה את פלרם תעשיות בע"מ יותר מעשור בתחומי היעוץ הארגוני והליווי האישי. בתחילת הדרך כחברת רמת-יוחנן וכעובדת החברה ובהמשך כיועצת חיצונית. באופן אישי זכיתי לליווי היסודי והתומך של נטע כאשר מילאתי תפקידים ניהוליים רבים ושונים בפלרם בתקופה המדוברת.

העבודה עם נטע כוללת תחומים רבים ומגוונים במרחב הנושאים הארגוניים והאישיים שחברה כמו פלרם נחשפת אליהם בהתפתחות המואצת שלה (כיום 350 עובדים בישראל וכ – 750 בכל העולם): מתוכניות לפיתוח מנהלים דרך ליווי אישי של מנהלים בכל הדרגים, ועד פיתוח ארגוני מחלקתי, בניית מערכות משוב פנים ארגוני ופיתוח המבנה הארגוני הכולל של פלרם כחברה רב-לאומית.

אני יכול לומר בביטחון רב שיש לנטע חלק באווירת העשייה החיובית הקיימת בפלרם ואשר תומכת בהתפתחות הרב-שנתית של החברה. כל זאת דרך התרומה היחודית של נטע בפיתוח דורות המנהלים הנוכחיים והעתידיים של פלרם והמסגרות הארגוניות הרבות שמתפקדות טוב יותר.

האתגר הניהולי ורמת הניהול המורכבת והמתוחכמת בארגונים עתירי ידע ועתירי משאב אנושי מתוחכם כל כך כמו המהנדס הישראלי בסביבת ההי-טק הוא אינסופי. רמי ניסן הינו שותף אידיאלי, בעל נסיון רב וראיה ארגונית כוללת. תענוג רב הוא לי לעבוד עם רמי בנושאים רגישים כל כך כמו הדרכה וליווי מנהלים; הצמחה של דורות חדשים של מנהלים בארגון; ויצירת ובניית תרבות ניהולית ארגונית הולמת וראויה. העבודה עם רמי היא חוויה מעשירה ומעצימה אותי ואת הארגון כולו.

בשנתיים האחרונות כמנהלת פלרם קולג' נפלה בחלקי ההזדמנות לעבוד עם נטע ורמי במסגרות שונות של עבודתי בארגון. נטע, העובדת כיועצת ארגונית שנים רבות בפלרם סייעה לי רבות בביסוס פלרם קולג' בארגון ובחשיבה על פיתוח ההון האנושי בחברה. לצד זאת, קיימנו במשותף סדנה לפיתוח מנהלי מחלקות, סדנה שהייתה מוצלחת במיוחד והניבה הצלחות משמעותיות.
נטע מביאה עימה ניסיון עצום לצד חוכמה, אבחנה חדה, יכולת לשאול את השאלות הנכונות, יכולת להתחבר לאנשים ותבונה ניהולית. כל אלו ועוד סייעו למנהלים במהלך הסדנה לגבש את תפיסתם הניהולית ולצמוח.
רמי, נדרש גם הוא לאחרונה לסדנת פיתוח מנהלים בדרג ביניים. רמי הביא עימו המון חוכמה ורגישות, תבונה ויכולת אבחנה לצד חום ואנושיות. אלו ועוד גרמו לסדנה שנמשכה מספר חודשים להצליח מאוד ולהצמיח דור נוסף של מנהלים בפלרם.
רמי ונטע מקצועיים מאוד בעבודתם ותרומתם לפלרם חשובה ומשמעותית.
אני ממליצה בכל ליבי עליהם כיועצים ובטוחה שכל מי שיעבוד עמם ירוויח.

בפרוס עלינו השנה האזרחית החדשה, ברצוני לנצל את ההזדמנות בכדי לבטא את הערכתי הרבה לעבודה המסורה והמקצועית לה זוכה עמותת ענב מצוות "סגולות" – נטע רון בנארי ורמי ניסן.
מזה מספר שנים שאנו נהנים מעבודה משותפת עמכם ובשנתיים האחרונות הפכה העבודה המשותפת לאינטנסיבית יותר וזאת לאור שינויים ארגוניים מהותיים שחלו בעמותה.
את תרומתה של נטע בניתוח תהליך השינוי, בהכנה לקראתו ובליווי הארגון במהלכו קשה לסכם במילים. לצד ההתמקדות בשינוי, ליוויתם את המסגרות של העמותה, את המנהלים ואת רכזי הפנימייה (באופן פרטני וקבוצתי כאחד) והפכתם את עבודתנו למקצועית יותר, מאורגנת יותר ואפקטיבית יותר.
מעל לכל מתאפיינת עבודתכם בשילוב רגיש ומאוזן בין חוכמה אינטלקטואלית ותבונת לב. המפגש האנושי עולה לעיתים בערכו על התרומה המקצועית העצומה ועל כך תודתי והערכתי הרבה.